Reklam
tvTürk

Minik kalplerden ‘Elazığ’a mesaj: ‘Çok üzgünüz yanınızdayız’

ELAZIĞ’DA YAŞANAN DEPREM FELAKETİ SONRASI TÜM TÜRKİYE ADETA TEK YÜREK OLDU. 81 İLDEN YARDIM KAMPANYALARI DEPREM BÖLGESİNE DEVAM EDERKEN, EDİRNE’DEN MİNİK KALPLERİN KİLOMETRELERCE ÖTEDEKİ MİNİK KALPLERE MESAJI YÜREK BURKTU.

  • Genel
  • 29 Ocak 2020
  • 2 KEZ OKUNDU
Reklam

Elazığ’da yaşanan deprem felaketi sonrası tüm Türkiye adeta tek yürek oldu. 81 ilden yardım kampanyaları deprem bölgesine devam ederken, Edirne’den minik kalplerin kilometrelerce ötedeki minik kalplere mesajı yürek burktu.

Edirne’de, Mimar Sinan Spor Salonu’nda Elazığ’daki deprem felaketi sonrası oluşturulan yardım masasına Edirnelilerin yardımları devam ediyor. Toplanana yardımlar düzenlenerek, Elazığ’ya gönderiliyor.

‘Çok üzgünüz ama biz sizlerin yanında olacağız’

Yardım masasında görevli personeller, 2 küçük kız çocuğunun gelerek, ellerindeki poşeti kendilerine verdiğini söyledi. Minik kalplerin yardım poşetinden oyuncuklar ve bir not çıktı. Notta yazan “Sevgili arkadaşlarım, yaşadığınız bu kötü olaydan çok üzgünüz ama biz sizlerin yanında olacağız. Sevgilerle Elif ve Zeynep kardeşleriniz Edirne’den” mesajı, hem duygu dolu anlar yaşattı hem de gururlandırdı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ