Reklam
tvTürk

Yağmur sonrası metrobüslerde yoğunluk oluştu

METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN YAĞIŞ VE FIRTINA UYARISININ ARDINDAN İSTANBUL’DA YAĞIŞ BAŞLADI. ANİDEN BASTIRAN YAĞMUR YOLLARDA TRAFİĞE NEDEN OLURKEN, VATANDAŞLAR METROBÜSLERDE YOĞUNLUK OLUŞTURDU.

  • Diğer
  • 29 Kasım 2019
  • 79 KEZ OKUNDU
Reklam

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün yağış ve fırtına uyarısının ardından İstanbul’da yağış başladı. Aniden bastıran yağmur yollarda trafiğe neden olurken, vatandaşlar metrobüslerde yoğunluk oluşturdu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün yağış ve fırtına uyarısının ardından İstanbul’da yağış başladı. Aniden bastıran yağmur ve şiddetli rüzgarın etkisiyle vatandaşlar zor anlar yaşadı. Yağışa yolda yakalanan vatandaşlar duraklara sığınırken, şiddetli rüzgarın etkisiyle vatandaşların şemsiyeleri de uçuştu. İstanbul Şehir Hatları ve İDO’nun bazı seferleri iptal edilirken, vatandaşlar metrobüslere akın etti. Bahçelievler metrobüs durağında yoğunluk oluşurken, yağış sonrası oluşan trafik nedeniyle 2 ambulans da trafikte ilerlemekte zorlandı.

“Metrobüs çok kabalık, bildiğin gibi değil”

Yağmura hazırlıksız yakalandığını ifade eden İbrahim Barut, “Metrobüs çok kabalık, bildiğin gibi değil, Yağış olunca daha çok oluyor. Yağıştan trafik yavaş akıyor, yavaş akınca da insanlar binemiyor” diye konuştu.

“Metrobüsler kalabalık oluyor”

Hava şartlarının tüm işlerini etkilediğini ifade eden Ümran Ergin, “Hava şartlarından dolayı metrobüsler kalabalık oluyor. Fırtına en çok insanları etkileyecek, bizler etkileneceğiz. Hayatımız aksayacak, günlük işlerimiz aksamaya devam edecek. Trafik çok fazla” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ